
Re: цензії
- 26.06.2025|Михайло ЖайворонЖитомирський текст Петра Білоуса
- 25.06.2025|Віктор ВербичПро що промовляють «Вартові руїни» Оксани Забужко
- 25.06.2025|Ігор ЗіньчукБажання вижити
- 22.06.2025|Володимир ДаниленкоКазка Галини Пагутяк «Юрчик-Змієборець» як алегорія про війну, в якій ми живемо
- 17.06.2025|Ігор ЧорнийОбгорнена сумом смертельним душа моя
- 13.06.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя СтефаникаЗвичайний читач, який став незвичайним поетом
- 12.06.2025|Ігор Зіньчук«Європейський міст» для України
- 07.06.2025|Ігор ЧорнийСни під час пандемії
- 03.06.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськКаміння не мовчить: контур герменевтики
- 26.05.2025|Ігор ЗіньчукПрагнення волі
Видавничі новинки
- Джон Ґвінн. "Голод Богів"Книги | Буквоїд
- Олеся Лужецька. "У тебе є ти!"Проза | Буквоїд
- Крістофер Паоліні. "Сон у морі зірок"Проза | Буквоїд
- Дженніфер Сейнт. "Електра"Книги | Буквоїд
- Павло Шикін. "Пітон та інші хлопці"Книги | Буквоїд
- Книга Анни Грувер «Вільний у полоні» — жива розмова з Ігорем Козловським, яка триває попри смертьКниги | Буквоїд
- Тесла покохав ЧорногоруКниги | Буквоїд
- Тетяна Висоцька. «Увага, ти в ефірі!»Книги | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Насіння кмину»Книги | Буквоїд
- Тетяна Трощинська. «Любов не минає. Щоденник мами, що втратила сина»Проза | Буквоїд
Re:цензії
Петро Білян: Всім хто не читав, рекомендую купити і прочитати "Воно" Стівена Кінга
На опитування «Що читати?» відповідає тележурналіст Петро Білян.
- Як прийшов в травні з війська, то дочитував те, що почав перед армією. Зокрема, от "Кембріджську економічну історію Європи Нового і Новітнього часу". Прочитав Олександра Роднянського "Виходить продюсер". Дуже непогана книжка, дорога трохи, але хто цікавиться не тільки кіно, але й менеджментом то варто купити і почитати. Стейна Рінгена "Народ дияволів. Демократичні лідери і проблеми підпорядкування". Потужна книжка, незвична для українського сприйняття демократії з поділом на добрих і злих, натомість цікаві міркування як керувати людьми (в тому числі простими) які мають свої інтереси (всі), як провадити реформи і чому поспіх потрібний тільки при проносі і ловлі бліх. Дуже рекомендую, принаймні для тих, хто цікавишся цією проблематикою.
Ну, я не знаю чи слухання аудіокнижок вважається читанням, якщо так, то "Wojna i pokój" Leo Tołstoja і "Моє життя і мої досягнення" Генрі Форда. На мемуари Генрі Форда варто звернути особливу увагу. Зокрема, в аудіоверсії, це недорого і зручно, закачав на смартфон і набираєшся мудрості. Дідусь дуже вже живописно розповідає, чому він - не реформатор. Зокрема відзначає, що реформатор готовий порвати новеньку сорочку, бо гудзик у неї не заходить в петельку, а ідея розширити петельку ніколи не спаде реформатору на думку.
Взагалі, аудіокниги це для мене відкриття останніх двох років. Офігенна штука! Як правило, я читав по книжці за тиждень, але армія мене трохи вибила з ритму, хоча і там я або слухав аудіокниги, або якщо була можливість закачати на смартфон свіжу Polityku, то читав її. Дочитав "Воно" Стівена Кінга. Офігенна штука. В мене якось так склалося, що хоча я давній любитель Кінга, але "Воно" не читав, а оце закінчив і скажу, що супер. Всім хто не читав, рекомендую купити і прочитати, а хто читав, припустимо в російському перекладі, то купити і перечитати в українському. Дуже і дуже, супер!
Щодо планів, то візьмуся зараз за "Абетку" Чеслава Мілоша, "Важкі рішення" Хіларі Клінтон, ну і хочу переслухати "Пригоди Швейка" в аудіоформаті, я вже собі купив. Книгу, я читав, а це хочу ще послухати.
Додаткові матеріали
- Дмитро Лиховій: Рекомендую дві збірки розвідок В´ятровича та «Кохання в час холери» Маркеса
- Книгообрій: Огляд книги "Як Петрик П´яточкин слоників рахував"
- Валерій Калниш: Рекомендую «33 митці у трьох актах» Сари Торнтон
- Сергій Пантюк: Раджу почитати книжку Бориса Гуменюка "Блокпост"
- Яна Дубинянська: Рекомендую «Мізері» Стівена Кінга і «Бомарше» Фредеріка Гранделя
- Літогляд від Сущука на книгу Сергія Лойка "Аеропорт"
- Валентин Терлецький: Обирайте серцем, і не помилитеся
- Найкраща книжка, пісня і фільм 2015 року за версією Порошенка
- Юрій Винничук: Раджу почитати «Воїни Карла ХІІ» шведа Вернера фон Гейденстама
- Сергій Батурин. "Вакансія для диктатора". Літогляд Максима Сущука
- Юрій Романенко: «У мене функціональний підхід – все, що прочитане, повинно бути використане»
- ТОП-5 книжок від Макса Кідрука
- Євген Кузьменко: Раджу трилогію Патріка Ротфусса "Хроніки вбивці короля"
- Віктор Трегубов: Можу рекомендувати до прочитання Біблію та порадник з першої допомоги
- Мітя Хопта: Намагаюся не читати нічого зовсім нового, нехай спершу відлежиться на полиці кілька років
Коментарі
Останні події
- 26.06.2025|19:06Дмитро Лазуткін став лауреатом літературної премії імені Бориса Нечерди
- 26.06.2025|14:27Роман, що повертає емпатію: у Луцьку вийшла книжка Костянтина Коверзнєва
- 26.06.2025|07:43«Антологія американської поезії 1855–1925»
- 25.06.2025|13:07V Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» оголошує фокус-тему та нових учасників
- 25.06.2025|12:47Блискучі рішення для життя і роботи: українською побачив світ комікс всесвітньовідомого поведінкового економіста Дена Аріелі
- 25.06.2025|12:31«Основи» готують до друку «Стан людини» Ханни Арендт
- 25.06.2025|11:57Сьомий Тиждень швейцарського кіно відбувається у липні
- 25.06.2025|11:51Видавництво READBERRY перевидало «Чорну раду» Куліша
- 20.06.2025|10:25«На кордоні культур»: до Луцька завітає делегація митців і громадських діячів із Польщі
- 18.06.2025|19:26«Хлопчик, який бачив у темряві»: історія про дитинство, яке вчить бачити серцем